Linie regularne
Wynajem luksusowych autobusów
Przewozy krajowe i międzynarodowe

607 77 77 42

607 77 77 66

Kontakt

logo.png

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BP Tour Piotr Brewczak

24-200 Bełżyce, ul. Sportowa 6
NIP: 713-260-97-30
REGON: 43-23-24-550

Biuro obsługi klienta (adres korespondencyjny)

20-346 Lublin, ul. Długa 15
e-mail: bptour@bptour.pl
Godziny otwarcia: pon-pt 8:00-16:00

 

Oddział Gdańsk

80-720 Gdańsk, ul. Połęże 12
e-mail: bptour@bptour.pl
Godziny otwarcia: pon-pt 8:00-16:00

 

Informacja i rezerwacja miejsc

codziennie w godzinach: 6:00-22:00
tel.: +48 607 77 77 42, +48 607 77 77 66, 81 745 43 43

Dział wynajmów luksusowych autokarów i mikrobusów

Kierownik:
mgr Anna Wołowicz flag_pl.png flag_rus.png
tel.: kom.: +48 512 077 099, +48 81 745 44 77 w.26, e-mail: anna@bptour.pl

mgr Marika Boichuk flag_pl.png flag_ua.png
tel.: kom.: +48 692 465 566, e-mail: marika@bptour.pl

mgr Krzysztof Jurecki flag_pl.png flag_uk.png
tel.: kom.: +48 692 465 566, e-mail: krzysztof@bptour.pl

Key Account Manager:
mgr Andrzej Bulik flag_pl.png flag_uk.png flag_ger.png
kom.: +48 519 087 663, e-mail: andrzej@bptour.pl

Dział przewozów linii regularnych

Kierownik:
mgr inż. Marcin Tokarski
tel.: kom +48 501 920 176, e-mail: marcin@bptour.pl

Telefon alarmowy w nocy (nie przyjmujemy rezerwacji)

Czynny codziennie: 22:00 - 06:00
tel.: +48 503 354 300

Oddział Gdańsk

Dyrektor
mgr inż. Paweł Nowak
tel. kom.: +48 500-319-439 ; e-mail: pawel.nowak@bptour.pl

Dyspozytor - Całodobowo
tel. kom.: +48 504-458-717; e-mail: dyspozytor.gda@bptour.pl

Nadzór ruchu - Całodobowo
tel. kom.: +48 504-458-727; e-mail: nr.gda@bptour.pl

Dział Kadr

Marzena Kondraciuk
tel.: +48 81 745 44 75, e-mail: marzena.kondraciuk@bptour.pl

mgr inż.  Ewelina Hermanowska
tel.: +48 81 745 44 75

Księgowość

mgr Agnieszka Stepaniuk
tel.: +48 81 745 44 74, e-mail: astepaniuk@bptour.pl

mgr Joanna Pietruszka
tel.: +48 81 745 44 74, e-mail: joannapietruszka@bptour.pl

Dyrektor Techniczny

mgr inż. Zbigniew Mańka
tel.: +48 81 745 44 77 w.29, kom.: +48 516 140 047, e-mail: zbyszek@bptour.pl

Szczegóły Płatności

Nazwa banku: INGBSK O. w Lublinie ul.Tomasza Zana 39, 20-601 Lublin
Numer konta bankowego, Płatności PLN: 09 1050 1953 1000 0090 3114 3978
Numer konta Bankowego, Płatności EURO: BIC INGBPLPW IBAN PL 45 1050 1953 1000 0090 3116 0402

BP Centrum Serwis

tel. kom: +48 516 140 046
Otwarty: pon.-pt 08:00 - 16:00, sob. 08:00 – 14:00

BP Centrum Serwis – Przeglądy rejestacyjne

tel. kom.: +48 516 140 046
Otwarty: pon.-pt 08:00 - 16:00, sob. 08:00 – 14:00