W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej informacji o wykorzystaniu plików cookies znajdą Państwo na stronie z informacjami o plikach cookies. zamknij

Linie regularne

Wynajem luksusowych mikrobusów i autobusów

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Kontakt

Szybki kontakt

Imię i nazwisko:
Email:
Telefon:
Preferowana forma kontaktu:
Powód kontaktu:
Temat:
Treść:

Przewozy pasażerskie, linie regularne, wynajem luksusowych mikrobusów i autobusów

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BP Tour Piotr Brewczak
24-200 Bełżyce, ul. Sportowa 6

NIP: 713-260-97-30

REGON: 43-23-24-550

Zarządzanie, obsługa klienta
20-346 Lublin, ul. Długa 15
tel.: +48 81 745 44 77, fax: +48 81 745 44 77 w.28, e-mail: bptour@bptour.pl
Godziny otwarcia: pon-pt  8:00-16:00

Adres
20-346 Lublin, ul. Długa 15

Biuro obsługi regularnych przewozów pasażerskich, Informacja i rezerwacja miejsc
tel.: +48 607 77 77 42, +48 607 77 77 66, 81 745 43 43

 Telefon alarmowy w nocy

Czynny codziennie 22:00 - 06:00

tel.: +48 503 354 300


Dział Wynajmów
mgr Anna Wołowicz  
tel.: +48 81 745 44 77 w.26, kom.: +48 692 465 566, e-mail: anna@bptour.pl

mgr  Marika Boichuk  
tel.: +48 81 745 44 77 w.26, kom.: +48 512 077 099, e-mail: marika@bptour.pl

mgr Andrzej Bulik Key Account Manager
kom.: +48 519 087 663, e-mail: andrzej@bptour.pl

mgr Krzysztof Jurecki
tel.: 81 745 44 77 w.26, kom.: +48 692 46 55 66, e-mail: krzysztof@bptour.pl


Dział Kadr
mgr Agnieszka Pawełczuk
tel.: +48 81 745 44 77 w.25, e-mail: agnieszka@bptour.pl

Księgowość
Agnieszka Stepaniuk
tel.: +48 81 745 44 77 w.33, e-mail: astepaniuk@bptour.pl   

Dyrektor Techniczny
mgr inż. Zbigniew Mańka
tel.: +48 81 745 44 77 w.29, kom.: +48 516 140 047, e-mail: zbyszek@bptour.pl

Szczegóły Płatności

NIP: 713-260-97-30,

REGON: 43-23-24-550

Numer Konta: Bank BGŻ o/Lublin, ul. 1 Maja 16a

Numer konta Bankowego, Płatności PLN:

55 2030 0045 1110 0000 0052 8250

Numer konta Bankowego, Płatności EURO:

BIC PPABPLPK

IBAN PL 78 2030 0045 3110 0000 0011 7630

Numer konta Bankowego, Płatności USD:

BIC PPABPLPK

IBAN PL 15 2030 0045 3110 0000 0011 7600

BP Centrum Serwis
tel.: +48 81 745 44 77 w.27, kom: +48 516 140 046
Otwarty: pon.-pt 08:00 - 17:00, sob. 08:00 – 15:00

BP Centrum Serwis – Przeglądy rejestacyjne
tel.: +48 81 745 44 77 w.27, kom.: +48 516 140 046
Otwarty: pon.-pt 08:00 - 17:00, sob. 08:00 – 15:00